Hotovky

 

logo google

 

Cílem #MAMACRAFTING je inspirovat a podporovat maminky, které chtějí tvořit.

Napadlo nás, že bychom mohly tuto myšlenku posunout zase o krok dál. Začaly jsme koukat po šikovných maminkách, které baví tvořit originální kousky pro děti. Skrze #MAMACRAFTING HOTOVKY je chceme podpořit v kreativní práci a ukázat je světu. Jejich ručně vyrobené věcičky tak najdete v limitovaných edicích na našem eshopu. Takže pokud vás něco zaujme, příliš neotálejte :) 

 

srdce (1) 

 Neposedky animacelogo neposedkyNeposedky fotka_1

 

Sezónu #hotovek zahájilo maminkovské duo #NEPOSEDKY. Sandra za asistence svých dvou dětí šije oblečení a doplňky – a její mamka Soňa zase háčkuje dětské dekorace. Spolu tvoří nadčasové kousky, které vydrží, a navíc bezezbytkově. Každou látku využijí do posledního centimetru, a minimalizují tak odpad při tvoření v jejich pražské dílně. Nemají velký sklad, proto nakupují vždy menší množství látek. Díky tomu se vyhýbají sériové výrobě. Jakmile látky a příze do posledního kousku zpracují, s radostí se vrhnou zase na jiné.

srdce (1)

20230312_11403020230111_12502220230312_11371820230312_121148

 

Další sada #hotovek vznikla vlastně tak trošku náhodou. Jedna ze zakladatelek MAMACRAFTING kreativních sad Míša měla už od základky vždycky slabost pro korálky všeho druhu. Po narození prvního dítka objevila kouzlo silikonových korálků, které nejen skvěle vypadají, ale zároveň pomáhají miminkům ulevit od bolavých dásní. Pár náhrdelníků si vyrobila pro sebe i kamarádky a hrála si s myšlenkou, že by je zkusila prodávat. Avšak pak přišel nápad s kreativními sadami a ten byl silnější.

Nedávno však Míša s Alčou (spoluzakladatelka MC) dělaly pořádek ve skladu a narazily na různorodé silikonové korálky, hlavně vzorky, které už v kreativních sadách nemají využití. Holky si vzpomněly, že několikrát se jejich zákaznice zajímaly, zda nebudou mít v nabídce i hotové korálkové produkty. A tak Míša oprášila starý nápad a vznikly stylové #kojící náhrdelníky MAMACRAFTING. Co kousek to originál.